Konstrukcje stalowe w Krakowie
7 sierpnia, 2019
Wybór mebli do mieszkania
18 września, 2019

Kross na ulicach i w górach

Przyjemność z jazdy na dwóch kółkach od dawna jest jedną z najczęściej wybieranych aktywności, a pedałowanie na komfortowym rowerze potrafi uzależniać, dlatego wielu amatorów, których pochłonęły przemierzone kilometry, staje się zawodowcami, pragnącymi czerpać coraz więcej wrażeń. Znana marka Kross, będąca wiodącym producentem rowerów zna potrzeby klientów, oraz priorytety, jakimi powinny odznaczać się ich produkty, dlatego od lat tworzy jednoślady, którym zaufały rzesze sportowców.

Spokój miejskiej jazdy

Rowerowa komunikacja oprócz mody i ekologii stała się obecnie stylem życia i świadomością komfortu. Wygodna jazda rowerem do pracy lub szkoły nie budzi już kontrowersji, ponieważ taką formę wybiera coraz więcej mieszkańców miast, którzy nie chcąc tracić czasu na uciążliwe stanie w korkach. Marka Kross, wychodząc oczekiwaniom rowerzystów tworzy kolekcje miejskie i turystyczne, które idealnie nadają się na wyprawy ulicznymi ścieżkami. Rower Kross zarówno miejski jak i turystyczny to przejaw unikalnego designu, ale również komfortu jazdy. Różnice, wynikające z konstrukcji rowerów jak choćby ich geometria sprawiają, że na przykład rower miejski odznacza się nisko poprowadzoną ramą i wygiętą kierownicą co wymaga jazdy z wyprostowaną sylwetką. Taka pozycja komfortowo prowadzi się na płaskich powierzchniach, jednak podjazdy i zjazdy mogą okazać się utrudnieniem. Takie ukształtowania terenu służą wyborom roweru turystycznego jakim jest seria Kross Trans oferująca bogate wyposażenie podnoszące możliwości roweru na co dzień.

Rowerowa dawka wrażeń

Dla aktywnych sportowców, lubiących wyzwania i adrenalinę podczas jazdy marka Kross oferuje rowery górskie, które są jednymi z najbardziej cenionych kolekcji, używanych na trudnych terenach, leśnych ścieżek. Asortyment Krossa cechuje się różnorodnością, która pozwala dopasować jednoślad do każdych potrzeb, uzyskując przy tym maksymalną ilość satysfakcji. Wiele różnych wariantów, ale przede wszystkim wysoka jakość komponentów i materiałów z jakich produkty są tworzone sprawiają, że jazda jest zawsze bezpieczna, a pojazd prowadzi się pewnie, mogąc skupić się na terenowych trikach.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *